Передоплачене паливо

We've got short trips and big moves covered

Передоплачене паливо

Іноді дістатися до АЗС після довгої поїздки може бути досить складно, тому, якщо ви хочете позбавити себе від необхідності заправляти автомобіль після оренди, пропонуэмо розглянути вам варіант з передоплаченим паливом. Це дозволяє вам платити за паливо заздалегідь, тому вам не доведеться заправлятися самостійно або платити за повернення автомобіля з порожнім баком.

Цей варіант відмінно підходить, якщо вам належить довгу подорож або якщо ви плануєте використовувати автомобіль протягом декількох днів. В результаті це дає вам більше хвилин дорогоцінного часу в дорозі.

Ви можете додати цю опцію при отриманні автомобіля в обраному вами пункті прокату.

Чому клієнти обирають Europcar

Правила та умови

Відділ бронювання +38 044 220 35 00

Мобільний додаток - більше мобільності

Завантажити додаток Europcar для iPhone, iPad або Android

Про Europcar - оренда авто
Вітаємо Вас на сайті Europcar - найбільшої компанії з оренди авто в Європі. Разом з Europcar Ви можете орендувати авто в 140 країнах світу, в тому числі в більш як 570 локаціях оренди авто в Німеччині, в 350 локаціях в Італії, в 500 локаціях у Франції, а також в усіх міжнародних аеропортах Європи. Europcar пропонує оренду авто в аеропортах Меммінгем, Тревізо, Мілан, Бергамо, Дортмунд, Жирона та ін.Прокат авто від Europcar – це свіжі авто нових моделей для Вашої свободи і гарних вражень.