Car rental in Belgium

Оренда авто у Belgium

Візьміть в оренду авто в Бельгії та познайомтесь з гостинною країною, яка може похвалитися чудовими пам'ятками, фантастичним культурним досвідом і смачними морепродуктами.
Зустрітися з Брюсселем, Брюгге й Кнокке та познайомтеся з жвавими, насиченими культурою містами в Бельгії або вирушайте в місто Турне, якому вже 2000 років, щоб впізнати історію.
Крім того, сплануйте поїздку в місто Спа, чиє ім'я стало синонімом розслаблюючих водних процедур.
Знайдіть час, щоб оглянути деякі з найцікавіших пам'яток країни, в тому числі музей Магрітта і новий музей Херге в Лувен-ла-Нев.
Обов'язково відвідайте Lakenhalle, сама вражаюча будівля в Бельгії, а також собор Святого Михайла і Святого Гудули та собор Святого Бавона в старому портовому місті Гент.
Чи готові до блискучої відпустки?
Замовте недорогий прокат авто в Бельгії та почніть планувати свій захоплюючий маршрут.

Чому обирають Europcar у Belgium

  • Легке онлайн бронювання: пошук, вибір, бронювання
  • Доступний швидкий сервіс оформлення
  • На день, на тиждень, на місяць та довгострокова оренда авто
  • Сучасний автопарк
  • Компанія з прокату авто, що має безліч нагород

Пункти прокату Europcar у Belgium


В Belgium з Europcar

Vehicles in this location

Discover Beautiful Belgium

With a Belgium car rental, you'll be perfectly placed to visit some of the country's most interesting attractions. From the Manneken Pis, a bronze statue of a small boy urinating in a fountain in Brussels, to the amazing exhibitions on show in the Musical Instrument Museum, there's something to suit everyone. Visit Ardennes and Flanders or Binche for the Carnival de Binche during Mardi Gras, and enjoy a unique experience.

Відділ бронювання +38 044 220 35 00

Мобільний додаток - більше мобільності

Завантажити додаток Europcar для iPhone, iPad або Android

Про Europcar - оренда авто
Вітаємо Вас на сайті Europcar - найбільшої компанії з оренди авто в Європі. Разом з Europcar Ви можете орендувати авто в 140 країнах світу, в тому числі в більш як 570 локаціях оренди авто в Німеччині, в 350 локаціях в Італії, в 500 локаціях у Франції, а також в усіх міжнародних аеропортах Європи. Europcar пропонує оренду авто в аеропортах Меммінгем, Тревізо, Мілан, Бергамо, Дортмунд, Жирона та ін.Прокат авто від Europcar – це свіжі авто нових моделей для Вашої свободи і гарних вражень.