Розширенийпошук

Про Європкар. Europcar — лідер автопрокату у світі. Обирайте нас і ви отримаєте більше ніж авто.

Europcar є компанією номер 1 з прокату автомобілів в Європі і в світі.
 
Компанія була заснована в Парижі в 1949 році, на даний момент парк автомобілів становить більш ніж 225 тисяч автомобілів у більш ніж 13 000 локацій приблизно в 150 країнах, що охоплюють Європу, Близький Схід, Африку, Індійський океан, Центральну Америку, Мексику, Карибського басейну і Азіатсько-Тихоокеанського регіону.


Europcar належить Eurazeo, однієї з найбільших інвестиційних компаній в Європі.
 
У Europcar ми зобов'язуємося надавати нашим клієнтам новітні автомобілі, які обладнані одним з останніх нововведень в плані Зелених технологій (викиди CO2, гібрид, Flexifuel).


Наша компанія надає автомобілі з терміном експлуатації в середньому 4 місяці і викидом CO2 154 г / км, це означає, що парк автомобілів Europcar має набагато більш низький рівень викидів, ніж в середній показник по Європі.


Europcar є першою європейською компанією з прокату автомобілів, яка відповідаючи Зеленої Хартії.
 
Компанія Europcar також була нагороджена премією "The World's Leading Green Transport Solution Company".


Відділ бронювання +38 044 220 35 00

Мобільний додаток - більше мобільності

Завантажити додаток Europcar для iPhone, iPad або Android

Оренда авто у Милане     Оренда авто у Бергамо     Оренда авто у Венеції     Оренда авто у Тревізо     Оренда авто у Римі

Оренда авто у Мюнхені     Оренда авто у Меммиінгені     Оренда авто у Дортмунді     Оренда авто у Франкфурті

Оренда авто у Барселоні     Оренда авто у Жероні     Оренда авто у Мадриді     Оренда авто у Валенсії

Оренда авто у Катовіце     Оренда авто у Парижі     Оренда авто у Ніцці     Оренда авто в Інсбруку

Вітаємо Вас на сайті Europcar - найбільшої компанії з оренди авто в Європі. Разом з Europcar Ви можете орендувати авто в 140 країнах світу, в тому числі в більш як 570 локаціях оренди авто в Німеччині, в 350 локаціях в Італії, в 500 локаціях у Франції, а також в усіх міжнародних аеропортах Європи. Europcar пропонує оренду авто в аеропортах Меммінгем, Тревізо, Мілан, Бергамо, Дортмунд, Жирона та ін.Прокат авто від Europcar – це свіжі авто нових моделей для Вашої свободи і гарних вражень.

 

Карта Вебсайту Оренда авто в Києві Оренда авто в аеропорту Бориспіль Оренда авто у Дніпрі Оренда авто у Львові Оренда авто в Одесі Контакти Умови оренди авто в Україні Terms and Conditions

© Europcar Ukraine 2018