Розширенийпошук

Додаткові послуги — Europcar Ukraine.

Додаткове обладнання та послуги доступні у будь-якій локації Europcar:


Навігаційні системи

 

Портативні GPS на яких встановлені докладні карти України.

Простий у використанні кольоровий сенсорний екран та говорить на 8 мовах, включаючи англійську, німецьку, італійську, іспанську, російську.

З запрограмованими адресами всіх пунктів прокату Europcar в Україні.


Вартість оренди складає 12 EUR в день або максимум 60 EUR за весь період оренди.Wi-fi роутер


Оберіть дану послугу, щоб мати постійний доступ до інтернету під час Вашої подорожі.

Вартість оренди wi-fi роутера 6 євро на день або 36 євро за оренду.

 

Крісла для дітей та немовлят


Пристібнувши ремені безпеки переконайтеся, що ваша дитина також знаходиться в комфорті та безпеці.

Europcar пропонує в оренду крісла для дітей та немовлят Recaro, які дозволяють подорожувати з дітьми від 3 місяців.


Вартість оренди сидіння становить 6 EUR в день або 36 EUR за весь період.Доставка та підбір автомобіля


Перебуваючи в Україні, Ви можете орендувати автомобіль в одній зі станцій Europcar або попросити доставити автомобіль до місця, де Вам зручніше його забрати, в межах міста.

Ви також можете попросити нас, забрати автомобіль у Вас, що допоможе заощадити Ваш час.


Доставку та повернення можна замовити електронною поштою або по телефону і коштує 18 EUR за кожну операцію.One-way прокат


Взяти автомобіль в одній локації Europcar, а повернути в інший, або в межах міста. Наші водії завжди приїдуть вчасно, щоб забрати авто.


В залежності від відстані вартість послуги one-way починається від 24 EUR.
Додатковий водій

 

Додаткові водії, крім основного, можуть бути додані, коли ви замовляєте автомобіль через інтернет або на локацій Europcar.

Додатковий водій повинен бути присутнім у момент оренди, і повинен надати паспорт і водійське посвідчення.


Опцію «додатковий водій» можна замовити за 6 EUR в день або 36 EUR за весь період оренди.Супер страховка


Базові страховки від пошкоджень і викрадення вже включені у вартість оренди (якщо інші умови не застосовуються до Вашого тарифу).

Для Вашого спокою можна придбати Супер Страховку, що зменшує Вашу відповідальність до 0 в разі пошкодження або крадіжки.

Запитуйте на локаціях, напишіть нам листа або зателефонуйте нам в офіс для більш детальної інформації. Передплачений бензин

 

Europcar віддає Вам в оренду всі автомобілі з повним баком бензину. Крім того, Ви повинні повернути машину з повним баком.

Якщо ви не хочете шукати заправку перед здачею авто, Ви можете придбати послугу передплаченого палива. З цією послугою, Ви передплачуєте повний бак бензину за пільговою вартістю палива.

Ця опція корисна, якщо Ви знаходитесь у відрядженні, та Вам необхідно, щоб усі витрати по прокату автомобіля та оплата палива були вказані в одному рахунку-фактурі, і не хочете витрачати час на заправку авто перед поверненням додому. Видача / прийом автомобіля у неробочий час

 

Якщо у Вас раннє або пізнє прибуття або відправлення, дайте нам знати про це і повідомте номер рейсу заздалегідь. Наш менеджер зустріне Вас в будь-який час.


Вартість послуги становить 24 євро.Відділ бронювання +38 044 220 35 00

Мобільний додаток - більше мобільності

Завантажити додаток Europcar для iPhone, iPad або Android

Про Europcar - оренда авто
Вітаємо Вас на сайті Europcar - найбільшої компанії з оренди авто в Європі. Разом з Europcar Ви можете орендувати авто в 140 країнах світу, в тому числі в більш як 570 локаціях оренди авто в Німеччині, в 350 локаціях в Італії, в 500 локаціях у Франції, а також в усіх міжнародних аеропортах Європи. Europcar пропонує оренду авто в аеропортах Меммінгем, Тревізо, Мілан, Бергамо, Дортмунд, Жирона та ін.Прокат авто від Europcar – це свіжі авто нових моделей для Вашої свободи і гарних вражень.