Розширенийпошук

Бізнес центр - Турагенти

Ласкаво просимо на сторінку, яка присвячена співпраці Europcar з туристичними агентами!

Europcar пропонує програму співпраці по бронюванню автомобілів в Україні і за кордоном на комісійній основі. Ми сплачуємо комісію щомісяця в гривнях на рахунок Вашої компанії.

Europcar надає он лайн інструмент бронювання оренди авто www.click4wheels.com. Даний онлайн ресурс надає можливість замовляти оренду авто в 140 країнах світу. Кожному агенту Вашої компанії буде надано індивідуальний доступ в програму для бронювання авто. Вашим агентам буде наданий доступ як до роздрібних так і корпоративних тарифів, в тому числі з повним страхуванням і додатковими послугами.

Перед наданням доступу до програми наші співробітники проводять тренінг по користуванню системою і

Надають повну інформацію по оренді автомобілів в Європі та світі. В разі виникнення питань наш колл центр надає підтримку в бронюванні авто, а також в питаннях, які виникають після повернення авто.

Ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання, телефонуйте 044 220 35 00, пишіть на мейл office@europcar.ua або в Skype europcar.ukraine

Відділ бронювання +38 044 220 35 00

Мобільний додаток - більше мобільності

Завантажити додаток Europcar для iPhone, iPad або Android

Про Europcar - оренда авто
Вітаємо Вас на сайті Europcar - найбільшої компанії з оренди авто в Європі. Разом з Europcar Ви можете орендувати авто в 140 країнах світу, в тому числі в більш як 570 локаціях оренди авто в Німеччині, в 350 локаціях в Італії, в 500 локаціях у Франції, а також в усіх міжнародних аеропортах Європи. Europcar пропонує оренду авто в аеропортах Меммінгем, Тревізо, Мілан, Бергамо, Дортмунд, Жирона та ін.Прокат авто від Europcar – це свіжі авто нових моделей для Вашої свободи і гарних вражень.

 

Карта Вебсайту Оренда авто в Києві Оренда авто в аеропорту Бориспіль Оренда авто у Дніпрі Оренда авто у Львові Оренда авто в Одесі Умови оренди авто в Україні Terms and Conditions

© Europcar Ukraine 2019