Розширенийпошук

03/03/2020

 

Інформація для клієнтів про коронавірус (Covid-19)
 
 
Шановні клієнти,
 
 
Для Europcar безпека наших співробітників і клієнтів завжди була і залишається пріоритетом №1.
 
Саме тому ми суворо дотримуємося рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) та національних органів охорони здоров'я в країнах, де ми працюємо.
Ми також просимо всіх наших клієнтів дотримуватися основних запобіжних заходыв для захисту від нової коронавирусной інфекції.
 
Всі наші станції прокату авто відкриті для вас і готові вітати вас з такою ж якістю обслуговування.
 
Ми нагадуємо нашим клієнтам, що наша політика скасування гарантує безкоштовне скасування бронювання за 48 годин до часу отримання.
 
Для отримання більш докладної інформації про зміну або скасування вашого бронювання, будь ласка, ознайомтеся з Умовами оренди вашого пункту прокату тут.
 
 
З найкращими побажаннями,
 
Europcar

Відділ бронювання +38 044 220 35 00

Мобільний додаток - більше мобільності

Завантажити додаток Europcar для iPhone, iPad або Android

Про Europcar - оренда авто
Вітаємо Вас на сайті Europcar - найбільшої компанії з оренди авто в Європі. Разом з Europcar Ви можете орендувати авто в 140 країнах світу, в тому числі в більш як 570 локаціях оренди авто в Німеччині, в 350 локаціях в Італії, в 500 локаціях у Франції, а також в усіх міжнародних аеропортах Європи. Europcar пропонує оренду авто в аеропортах Меммінгем, Тревізо, Мілан, Бергамо, Дортмунд, Жирона та ін.Прокат авто від Europcar – це свіжі авто нових моделей для Вашої свободи і гарних вражень.