Розширенийпошук

Мобільний Europcar. <Название страницы>. Europcar — лідер автопрокату у світі. Обирайте нас і ви отримаєте більше ніж авто.

Europcar iPhone App


Просто, портативно та ще швидше: Тепер Ви можете отримати доступ до послуг Europcar прямо з Вашого iPhone або iPad. Натисніть на додаток, швидкий вибір автомобіля та бронювання!


IPhone додаток доповнено сучасними мобільними послугами Europcar, які можуть бути використані в будь-якому телефоні з підтримкою Інтернету, і забезпечує зручний і прямий доступ до всього спектру послуг від Europcar. Скачати безкоштовно додаток для Вашого iPhone можна за посиланням.


Натисніть для завантаження


Europcar Android App


Тепер Ви можете легко і швидко забронювати автомобіль завдяки новому додатку Europcar для смартфонів з Android.


Натисніть для завантаження


Europcar Mobile: Швидко, легко, мобільно


З Europcar Mobile Ви можете забронювати прокат автомобіля, де б Ви не знаходились. Просто зайдіть на mobile.europcar.com за допомогою інтернету в мобільному телефоні.
Мобільна версія веб-сайту Europcar спеціально розроблена для мобільних телефонів. Скористайтеся послугою, щоб зробити замовлення, переглянути або змінити існуючу бронь, та пошук інформації про будь-яку з наших 5300 станцій по всьому світу. І все це, всього за декілька, простих кроків.

 
 

Відділ бронювання +38 044 220 35 00

Мобільний додаток - більше мобільності

Завантажити додаток Europcar для iPhone, iPad або Android

Про Europcar - оренда авто
Вітаємо Вас на сайті Europcar - найбільшої компанії з оренди авто в Європі. Разом з Europcar Ви можете орендувати авто в 140 країнах світу, в тому числі в більш як 570 локаціях оренди авто в Німеччині, в 350 локаціях в Італії, в 500 локаціях у Франції, а також в усіх міжнародних аеропортах Європи. Europcar пропонує оренду авто в аеропортах Меммінгем, Тревізо, Мілан, Бергамо, Дортмунд, Жирона та ін.Прокат авто від Europcar – це свіжі авто нових моделей для Вашої свободи і гарних вражень.