Розширенийпошук

Ваша безпека, а також безпека наших співробітників - наш головний пріоритет!


НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ КРАЩИМ ТУРИСТИЧНИМ ДОСВІДОМ


Оскільки світ зіткнувся з безпрецедентним кризою в галузі охорони здоров'я, ми прийняли спеціальні заходи для забезпечення безпечного і гнучкого подорожі:


Наші заходи:

Наші автомобілі і станції прокату піддаються суворим заходам з очищення та дезінфекції, щоб забезпечити безпечну оренду.


ГНУЧКА ОРЕНДА


Europcar надає гнучкі налаштування і безкоштовне скасування для всіх наших клієнтів. Змініть своє бронювання в будь-який час в розділі «Управління моїм бронюванням».1. ВИ У БЕЗПЕЦІ НА НАШИХ СТАНЦІЯХ ПРОКАТУ


2. ПІДБОР АВТОМОБІЛЯ


3. ПОВЕРНЕННЯ АВТОМОБІЛЯ


ОРЕНДУЙТЕ АВТО БЕЗПЕЧНО З EUROPCAR


Ми пишаємося тим, що забезпечуємо чистоту і безпеку для наших клієнтів. Ми суворо дотримуємося рекомендації ВООЗ і місцевих органів охорони здоров'я і дотримуємося всіх правил очищення і дезінфекції.Відділ бронювання +38 044 220 35 00

Мобільний додаток - більше мобільності

Завантажити додаток Europcar для iPhone, iPad або Android

Про Europcar - оренда авто
Вітаємо Вас на сайті Europcar - найбільшої компанії з оренди авто в Європі. Разом з Europcar Ви можете орендувати авто в 140 країнах світу, в тому числі в більш як 570 локаціях оренди авто в Німеччині, в 350 локаціях в Італії, в 500 локаціях у Франції, а також в усіх міжнародних аеропортах Європи. Europcar пропонує оренду авто в аеропортах Меммінгем, Тревізо, Мілан, Бергамо, Дортмунд, Жирона та ін.Прокат авто від Europcar – це свіжі авто нових моделей для Вашої свободи і гарних вражень.