Розширенийпошук

Нульове страхування

Пакет з нульовою франшизою для Вашого спокою

У Europcar ми розуміємо, що оренда автомобіля може бути злегка заплутаною, особливо якщо Ви берете автомобіль напрокат не в рідній країні. Ми робимо все можливе, щоб спростити процедуру прокату авто з Europcar і щоб Ви залишилися задоволені нашим сервісом. Нижче наведена інформація та переваги додаткової страховки, яку Ви можете придбати для свого спокою .

Базове покриття, яке вже включено до Вашого тарифу:

При оренді автомобіля з Europcar Ви отримаєте тариф, який вже включає в себе базовий рівень покриття. Це залежить від групи автомобя, який Ви бронюєте, і означає, що Ваша відповідальність у разі пошкодження або крадіжки автомобіля обмежується певною сумою. Під час прокату автомобіля до діючого паспорту і до водійського посвідчення, ми просимо Вас надати кредитну або дебетову картку, для оплати оренди та депозиту. Сума відповідальності дорівнює сумі депозиту і залежить від групи автомобіля:

Група авто

Розмір відповідальності, ПДВ включено

Економ

600 EUR

Компакт

600 EUR

Середній

600 EUR

Стандарт

600 EUR

Фулл-сайз

1200 EUR

Мінівен

1200 EUR

Europcar пропонує Вам скористатися Супер Страховкою, яка повністю захищає від пошкоджень і крадіжки автомобіля. Це найповніше і безпечне покриття. Якщо Ви хочете додати Супер Страховку, оберіть цю опцію на 2-му кроці бронювання на нашому сайті Europcar.ua, або обговоріть це з нашим менеджером, коли будете забирати авто в одній з наших локацій.

Що покриває дана страховка?

Вартість Супер Страховки

Вартість залежить від групи арендованого авто. Ціна вказана за добу. Окремі елементи Супер Страховки, також доступні на локації.


Маленькі авто

Середні авто

Великі авто

Супер Страховка

20.00 EUR

24.00 EUR

30.00 EUR 

Включає - Зниження відповідальності, Зниження адміністративних штрафів, Покриття лобового скла, Технічна підтримка.

ПДВ не включено

Якщо Ви бажаєте отримати додаткову інформацію, будь-ласка відправте нам запит на office@europcar.ua та ми з радістю надамо інформацію, що Вас цікавить.

Відділ бронювання +38 044 220 35 00

Мобільний додаток - більше мобільності

Завантажити додаток Europcar для iPhone, iPad або Android

Про Europcar - оренда авто
Вітаємо Вас на сайті Europcar - найбільшої компанії з оренди авто в Європі. Разом з Europcar Ви можете орендувати авто в 140 країнах світу, в тому числі в більш як 570 локаціях оренди авто в Німеччині, в 350 локаціях в Італії, в 500 локаціях у Франції, а також в усіх міжнародних аеропортах Європи. Europcar пропонує оренду авто в аеропортах Мюнхен, Меммінгем, Тревізо, Мілан, Бергамо, Дортмунд, Жирона та ін.Прокат авто від Europcar – це свіжі авто нових моделей для Вашої свободи і гарних вражень. Eurocpar в Україні пропонує широкий вибір авто в прокат від економ до бізнес класу. Europcar пропонує найширший вибір автомобілів в оренду класу SUV. Всі авто в оренду класу SUV пропонуємо в оренду з повним приводом і автоматичною КПП. Замовте авто в оренду від Europcar в Києві, аеропрорту Києва, Борисполя, Одеси, Львова, Дніпра.

 

Карта Вебсайту Оренда авто в Києві Прокат авто в Одесі Локації Europcar Оренда авто в аеропорту Бориспіль Оренда авто у Дніпрі Оренда авто у Львові Оренда авто в Одесі Умови оренди авто в Україні Оренда авто в Європі Правила та умови

© Europcar Ukraine 2022