Розширенийпошук

Партнери

Miles & More

Miles & More є найбільшою програмою лояльності для мандрівник в Європі з 25 мільйонами учасників станом на березень 2014 року.
Програма надає накопичення пасажирам 13 європейських найбільших авіакомпаній: Lufthansa, Austrian Airlines Group, LOT Polish Airlines, Swiss International Air Lines, Adria Airways, Croatia Airlines, Condor Flugdienst, Luxair, Brussels Airlines, Germanwings, Air Astana, Air Malta і Jet Airways

Накопичуйте та використовуйте милі з Europcar

Учасники Miles & More отримують вигідні пропозиції та спеціальні умови при оренді авто з Europcar: як держатель картки Miles & More (Classic, Gold, Frequent Traveller, Senator або Hon Circle), Ви маєте право на спеціальну знижку на міжнародні тарифи.

Пільгові тарифи для Miles & More клієнтів

Використовуйте накопичені милі для оплати оренди авто в Europcar.
Пропозиція діє в більш ніж 2300 локаціях Europcar.

Claim your missing Miles Now

Redeem Now

Відділ бронювання +38 044 220 35 00

Мобільний додаток - більше мобільності

Завантажити додаток Europcar для iPhone, iPad або Android

Про Europcar - оренда авто
Вітаємо Вас на сайті Europcar - найбільшої компанії з оренди авто в Європі. Разом з Europcar Ви можете орендувати авто в 140 країнах світу, в тому числі в більш як 570 локаціях оренди авто в Німеччині, в 350 локаціях в Італії, в 500 локаціях у Франції, а також в усіх міжнародних аеропортах Європи. Europcar пропонує оренду авто в аеропортах Меммінгем, Тревізо, Мілан, Бергамо, Дортмунд, Жирона та ін.Прокат авто від Europcar – це свіжі авто нових моделей для Вашої свободи і гарних вражень.