Singapore KrisFlyer

Отримуйте більше миль орендуючи у нас!

До500 мильза оренду

Singapore KrisFlyer

Europcar підписало угоду про співпрацю з Singapore Airlines, щоб дати можливість клієнтам KrisFlyer заробити милі й отримати високоякісну оренду автомобілів, де вони подорожують.
Замовляйте зараз і заробляйте милі!

Клієнти KrisFlyer заробляють по 500 миль за оренду з Europcar. При оренді авто по корпоративних тарифах, члени KrisFlyer, заробляють по 300 миль за оренду. KrisFlyer є програмою лояльності для часто літаючих пасажирів від Singapore Airlines. Членство в KrisFlyer дає можливість заробити милі KrisFlyer, коли клієнти летять на Singapore Airlines, SilkAir і їх авіакомпаніях-партнерах.

Чому клієнти обирають Europcar

Правила та умови

Відділ бронювання +38 044 220 35 00

Мобільний додаток - більше мобільності

Завантажити додаток Europcar для iPhone, iPad або Android

Оренда авто у Милане     Оренда авто у Бергамо     Оренда авто у Венеції     Оренда авто у Тревізо     Оренда авто у Римі

Оренда авто у Мюнхені     Оренда авто у Меммиінгені     Оренда авто у Дортмунді     Оренда авто у Франкфурті

Оренда авто у Барселоні     Оренда авто у Жероні     Оренда авто у Мадриді     Оренда авто у Валенсії

Оренда авто у Катовіце     Оренда авто у Парижі     Оренда авто у Ніцці     Оренда авто в Інсбруку

Вітаємо Вас на сайті Europcar - найбільшої компанії з оренди авто в Європі. Разом з Europcar Ви можете орендувати авто в 140 країнах світу, в тому числі в більш як 570 локаціях оренди авто в Німеччині, в 350 локаціях в Італії, в 500 локаціях у Франції, а також в усіх міжнародних аеропортах Європи. Europcar пропонує оренду авто в аеропортах Меммінгем, Тревізо, Мілан, Бергамо, Дортмунд, Жирона та ін.Прокат авто від Europcar – це свіжі авто нових моделей для Вашої свободи і гарних вражень.

 

Карта Вебсайту Оренда авто в Києві Оренда авто в аеропорту Бориспіль Оренда авто у Дніпрі Оренда авто у Львові Оренда авто в Одесі Контакти Умови оренди авто в Україні Terms and Conditions

© Europcar Ukraine 2018