Singapore KrisFlyer

Отримуйте більше миль орендуючи у нас!

Singapore KrisFlyer

Europcar підписало угоду про співпрацю з Singapore Airlines, щоб дати можливість клієнтам KrisFlyer заробити милі й отримати високоякісну оренду автомобілів, де вони подорожують.
Замовляйте зараз і заробляйте милі!

Клієнти KrisFlyer заробляють по 500 миль за оренду з Europcar. При оренді авто по корпоративних тарифах, члени KrisFlyer, заробляють по 300 миль за оренду. KrisFlyer є програмою лояльності для часто літаючих пасажирів від Singapore Airlines. Членство в KrisFlyer дає можливість заробити милі KrisFlyer, коли клієнти летять на Singapore Airlines, SilkAir і їх авіакомпаніях-партнерах.

Чому обрати Europcar?

  • Тільки нові автомобілі
  • Ніяких прихованих платежів
  • Підтримка в дорозі 24/7
  • Обслуговування в аеропортах 24/7
  • Затримався літак? Ми будемо чекати на Вас

Правила та умови

  • Чинна карта Krisflyer карта на ім'я основного водія, повинна бути пред'явлена ​​менеджеру під час оформлення документів, для зарахування миль. Підходять всі тарифи, за винятком тарифів тур-операторів, брокерів, партнерських тарифів, спеціальних тарифів Europcar, довгострокові оренди (більше 25 днів), оренда вантажних авто.Замена авто, а також оренда з водієм не враховується в програмі. Милі не будуть нараховані за оренду авто в США і Канаді у наших партнерів. (Бронировке, зроблені з цих країн для оренди в решти мережі, звичайно ж враховуються). Милі будуть зараховані на Ваш рахунок на протязі 6-8 тижнів.
До500 мильза оренду