Партнерство Discount & Europcar

Разом ми полегшуємо оренду в Канаді

Партнерство Discount & Europcar

Europcar співпрацює з компанією Discount Car and Truck Rentals в Канаді, так що ви можете насолоджуватися такою ж якістю прокату в Канаді, яку ви звикли очікувати від Europcar.

Компанія Discount Car and Truck Rentals вже 37 років є канадським лідером з прокату автомобілів, у них є більше 300 пунктів обслуговування по всій країні.Вони пропонують легкі рішення для оренди автомобілів і вантажівок для всіх ваших потреб. Discount завжди раді запропонувати кращі ціни і спеціальні пропозиції.

Чому клієнти обирають Europcar

Правила та умови

Відділ бронювання +38 044 220 35 00

Мобільний додаток - більше мобільності

Завантажити додаток Europcar для iPhone, iPad або Android

Про Europcar - оренда авто
Вітаємо Вас на сайті Europcar - найбільшої компанії з оренди авто в Європі. Разом з Europcar Ви можете орендувати авто в 140 країнах світу, в тому числі в більш як 570 локаціях оренди авто в Німеччині, в 350 локаціях в Італії, в 500 локаціях у Франції, а також в усіх міжнародних аеропортах Європи. Europcar пропонує оренду авто в аеропортах Меммінгем, Тревізо, Мілан, Бергамо, Дортмунд, Жирона та ін.Прокат авто від Europcar – це свіжі авто нових моделей для Вашої свободи і гарних вражень.

 

Карта Вебсайту Оренда авто в Києві Оренда авто в аеропорту Бориспіль Оренда авто у Дніпрі Оренда авто у Львові Оренда авто в Одесі Умови оренди авто в Україні Terms and Conditions

© Europcar Ukraine 2020