Прокат автомобілів в Китаї з Europcar

Рушай і подивися на Китай по-новому

Прокат автомобілів в Китаї з Europcar

У вас є китайське водійське посвідчення і ви хочете орендувати автомобіль для поїздки в Китай?

Тепер це можливо з Europcar і його партнером Shouqi!Чому варто орендувати з Europcar?

• Ноу-хау нашого референтного партнера Shouqi - весь досвід і навички визнаного прокату автомобілів для всіх, хто хоче поїхати в Китай. Досліджуйте Китай у повному спокої.

- Безпека - від бронювання на сайті до сидіння на місці водія, про все піклуються Europcar і його партнер Shouqi. Обов'язково приходьте вчасно на ваші ділові зустрічі.

- Гнучкість - Прокат автомобілів доступний в будь-який час і в будь-якому місці. Наша нова пропозиція може відповісти на будь-який запит. Чи є ви зайнятим професіоналом або вимогливим мандрівником, кожен може подорожувати в цілковитій безпеці і з упевненістю.

- Сучасний автопарк, починаючи від економ-моделей до преміум-класу, щоб задовольнити потреби всіх мандрівників. Подорожуйте з комфортом, відвідуючи Китай.

Europcar і партнер Shouqi тепер з упевненістю пропонують послуги прокату автомобілів в Китаї

Чому клієнти обирають Europcar

Правила та умови

Відділ бронювання +38 044 220 35 00

Мобільний додаток - більше мобільності

Завантажити додаток Europcar для iPhone, iPad або Android

Про Europcar - оренда авто
Вітаємо Вас на сайті Europcar - найбільшої компанії з оренди авто в Європі. Разом з Europcar Ви можете орендувати авто в 140 країнах світу, в тому числі в більш як 570 локаціях оренди авто в Німеччині, в 350 локаціях в Італії, в 500 локаціях у Франції, а також в усіх міжнародних аеропортах Європи. Europcar пропонує оренду авто в аеропортах Мюнхен, Меммінгем, Тревізо, Мілан, Бергамо, Дортмунд, Жирона та ін.Прокат авто від Europcar – це свіжі авто нових моделей для Вашої свободи і гарних вражень. Eurocpar в Україні пропонує широкий вибір авто в прокат від економ до бізнес класу. Europcar пропонує найширший вибір автомобілів в оренду класу SUV. Всі авто в оренду класу SUV пропонуємо в оренду з повним приводом і автоматичною КПП. Замовте авто в оренду від Europcar в Києві, аеропрорту Києва, Борисполя, Одеси, Львова, Дніпра.

 

Карта Вебсайту Оренда авто в Києві Прокат авто в Одесі Локації Europcar Оренда авто в аеропорту Бориспіль Оренда авто у Дніпрі Оренда авто у Львові Оренда авто в Одесі Умови оренди авто в Україні Оренда авто в Європі Правила та умови

© Europcar Ukraine 2022