Розширенийпошук

Партнери

Accor – Le Club Accorhotels

Europcar об'єднався з Accor, щоб дати своїм клієнтам і учасникам Le Club Accorhotels більше можливостей заробити бонуси, отримувати знижки та отримувати якісний сервіс при оренді автомобілів.

Про партнера

Accor, один з найбільших світових готельних операторів і лідер на ринку Європи, присутній в 90 країнах з більш ніж 4400 готелів та 530000 номерів. Компанія постійно оновлює свій бізнес, щоб забезпечити інноваційний та високоякісний сервіс.

Заробляйте бонуси та заощаджуйте гроші з Europcar

Залежно від рівня членства, учасники Le Club Accorhotels отримують знижки від 12 до 20% і заробляють 1000 балів за кожен прокат авто в Europcar!

Відділ бронювання +38 044 220 35 00

Мобільний додаток - більше мобільності

Завантажити додаток Europcar для iPhone, iPad або Android

Про Europcar - оренда авто
Вітаємо Вас на сайті Europcar - найбільшої компанії з оренди авто в Європі. Разом з Europcar Ви можете орендувати авто в 140 країнах світу, в тому числі в більш як 570 локаціях оренди авто в Німеччині, в 350 локаціях в Італії, в 500 локаціях у Франції, а також в усіх міжнародних аеропортах Європи. Europcar пропонує оренду авто в аеропортах Меммінгем, Тревізо, Мілан, Бергамо, Дортмунд, Жирона та ін.Прокат авто від Europcar – це свіжі авто нових моделей для Вашої свободи і гарних вражень.