Advantage Plus card клієнти

Учасники заробляють 1000 Le Club Accorhotels балів

Advantage Plus card клієнти

1000 очок/оренда + 10% знижка

Власники Accor Advantage Plus карт на додаток до ексклюзивної знижки, заробляють 1000 балів за кожен прокат авто в Europcar!

Le Club Accorhotels - це спосіб винагороди своїх клієнтів від Accor. Як учасник, Ви заробляєте бали щоразу, коли Ви зупиняєтеся в одному з 2500 готелів. Програма Le Club Accorhotels діє в Sofitel, Pullman, MGallery, Grand Mercure, Novotel, Suite Novotel, Mercure, Adagio (крім Adagio Access), Ibis, Ibis Styles / All Seasons і Thalassa Sea & Spa.

Чому обрати Europcar?

  • Тільки нові автомобілі
  • Ніяких прихованих платежів
  • Підтримка в дорозі 24/7
  • Обслуговування в аеропортах 24/7
  • Затримався літак? Ми будемо чекати на Вас

Правила та умови

  • Учасники Accor Advantage Plus отримують знижку від десяти відсотків (10%) на міжнародні тарифи в 160 країнах. Міжнародні тарифи Europcar включають: ПДВ Страховка на випадок пошкодження (CDW) Страховка на випадок викрадення (TW) Відповідальність перед третіми особами Необмежений пробіг (може бути обмежений до 250 км/день у Франції). Учасники Accor Advantage Plus заробляють до 1000 Le Club Accorhotels балів при оренді авто в мережі Europcar. Учасники Accor Advantage Plus повинні вказати свій номер Accor Advantage Plus під час бронювання та пред'явити карту на ім'я основного водія в момент забору автомобіля. Наступні випадки і тарифи не беруть участь в програмі Le Club Accorhotels: Оренда авто з водієм Корпоративні тарифи Партнерські тарифи Тарифи для персоналу Europcar Тарифи тур-операторів тарифи брокерів Оренда вантажівок промо пропозиції 'Auto Liberte' у Франції Довгострокова оренда (двадцять п'ять (25) днів або більше) Заміна автомобіля. При частковій або повній сплаті за допомогою Le Club Accorhotels також бонуси не зараховуються.
+10%знижка