Розширенийпошук

Партнери

Flying Blue

Air France-KLM є світовим лідером в області повітряного транспорту з більш ніж 71.3 млн. пасажирів.
Компанія має один з найбільших флотів в Європі, з більш ніж 600 літаків.

Заробляйте милі з Europcar

Заснована AIR FRANCE і KLM, Flying Blue також співпрацює з програмою часто подорожуючих пасажирів з таким партнерами як Air Europa, Kenya Airways, Aircalin і TAROM.
Ця програма дає можливість отримати милі від Air France, KLM та партнери.

Пільгові тарифи для учасников Flying Blue

Як учасник програми Flying Blue, Ви отримуєте знижку від 10% до 15% залежно від рівня членства ПЛЮС можливість заробити до 1000 стандартних миль за оренду!

Відділ бронювання +38 044 220 35 00

Мобільний додаток - більше мобільності

Завантажити додаток Europcar для iPhone, iPad або Android

Про Europcar - оренда авто
Вітаємо Вас на сайті Europcar - найбільшої компанії з оренди авто в Європі. Разом з Europcar Ви можете орендувати авто в 140 країнах світу, в тому числі в більш як 570 локаціях оренди авто в Німеччині, в 350 локаціях в Італії, в 500 локаціях у Франції, а також в усіх міжнародних аеропортах Європи. Europcar пропонує оренду авто в аеропортах Мюнхен, Меммінгем, Тревізо, Мілан, Бергамо, Дортмунд, Жирона та ін.Прокат авто від Europcar – це свіжі авто нових моделей для Вашої свободи і гарних вражень. Eurocpar в Україні пропонує широкий вибір авто в прокат від економ до бізнес класу. Europcar пропонує найширший вибір автомобілів в оренду класу SUV. Всі авто в оренду класу SUV пропонуємо в оренду з повним приводом і автоматичною КПП. Замовте авто в оренду від Europcar в Києві, аеропрорту Києва, Борисполя, Одеси, Львова, Дніпра.

 

Карта Вебсайту Оренда авто в Києві Прокат авто в Одесі Локації Europcar Оренда авто в аеропорту Бориспіль Оренда авто у Дніпрі Оренда авто у Львові Оренда авто в Одесі Умови оренди авто в Україні Оренда авто в Європі Правила та умови

© Europcar Ukraine 2022