Розширенийпошук

Партнери

Turkish Airlines

Як учасник програми для часто літаючих пасажирів Miles & Smiles, Ви заробляєте 500 миль плюс до 15% знижки на оренду авто з Europcar.

Про партнера

Турецька авіакомпанія є національним перевізник Туреччини. Перевізник виконує рейси в більш 150 напрямках, в основному в Європі, Африці, Азійсько / Тихоокеанський регіон, Близький Схід і Північну Америку.

Пільгові тарифи для учасників Miles & Smiles

Замовляйте автомобіль, використовуючи програму Miles & Smiles, щоб отримати знижку при оренді авто в Europcar та заробити 500 миль за оренду протягом усього року при оренді з Europcar.

Відділ бронювання +38 044 220 35 00

Мобільний додаток - більше мобільності

Завантажити додаток Europcar для iPhone, iPad або Android

Про Europcar - оренда авто
Вітаємо Вас на сайті Europcar - найбільшої компанії з оренди авто в Європі. Разом з Europcar Ви можете орендувати авто в 140 країнах світу, в тому числі в більш як 570 локаціях оренди авто в Німеччині, в 350 локаціях в Італії, в 500 локаціях у Франції, а також в усіх міжнародних аеропортах Європи. Europcar пропонує оренду авто в аеропортах Мюнхен, Меммінгем, Тревізо, Мілан, Бергамо, Дортмунд, Жирона та ін.Прокат авто від Europcar – це свіжі авто нових моделей для Вашої свободи і гарних вражень. Eurocpar в Україні пропонує широкий вибір авто в прокат від економ до бізнес класу. Europcar пропонує найширший вибір автомобілів в оренду класу SUV. Всі авто в оренду класу SUV пропонуємо в оренду з повним приводом і автоматичною КПП. Замовте авто в оренду від Europcar в Києві, аеропрорту Києва, Борисполя, Одеси, Львова, Дніпра.

 

Карта Вебсайту Оренда авто в Києві Прокат авто в Одесі Локації Europcar Оренда авто в аеропорту Бориспіль Оренда авто у Дніпрі Оренда авто у Львові Оренда авто в Одесі Умови оренди авто в Україні Оренда авто в Європі Правила та умови

© Europcar Ukraine 2022